Dieta sokowa jednodniowa

W naszej ofercie znajdziesz detox sokowy jednodniowy, czyli dietę realizowaną za pomocą napojów z owoców i warzyw wyciskanych metodą „cold press”. Gwarantuje ona, że produkty w pełni zachowują wszystkie swoje składniki odżywcze, a także walory smakowe.

Sokowa dieta 1-dniowa ma niską wartość kaloryczną, a jej głównym celem jest sprawienie, by Twój organizm pozbył się toksycznych związków, które w nim zalegają, mógł odzyskać utraconą sprawność i działał prawidłowo.

Zawartość butelek jest przygotowywana w taki sposób, żeby wpływać na wiele aspektów Twojego ciała. Dieta może pomóc zrzucić zbędne kilogramy, przyśpieszyć metabolizm, a także zmniejszyć chęć na niezdrowe jedzenie. Efekty jednodniowego detoxu sokowego czuć jeszcze długo po jego zakończeniu. Osiągniesz o wiele więcej niż pozbycie się toksyn – łatwiej będzie też porzucić złe nawyki żywieniowe, które negatywnie wpływają na zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Detox sokowy jednodniowy

Cały proces detoksykacji opiera się na tym, że wybranego dnia rezygnujesz z jedzenia i picia przetworzonych produktów. Oznacza to także odżywianie się bez dodatku soli i cukru, a standardowe posiłki, które zwykle wybierasz na śniadanie, obiad i kolację, zastępuje Ci dieta sokowa 1-dniowa. Dodatkiem, który jest często zalecany podczas okresu detoxu, jest woda – pomagająca uzupełniać płyny, jakich organizm może pozbywać się przy procesie samooczyszczania.

W Juice Drinkers możesz wybrać różne zestawy produktów, z jakich składać się będzie Twoja dieta sokowa na cały dzień. Przy ich robieniu używamy specjalnie opracowanych kombinacji warzyw i owoców, z których pomocą można osiągnąć dobroczynne efekty.

Rodzaje soków w diecie

W zależności od Twoich preferencji smakowych możesz postawić na detox sokowy jednodniowy kładący większy nacisk na dodatki owocowe, warzywne, bądź też utrzymać między nimi równe proporcje.

Staramy się dbać nie tylko o samą wysoką jakość wyciskanych na zimno produktów, ale także o to, by umożliwić Ci poznanie nowych smaków. W diecie 1-dniowej znajdziesz klasyczne, słodkie kompozycje dla amatorów owoców, ale także odważne mieszanki zawierające pokaźne ilości kurkumy, selera, pietruszki, jarmużu czy szpinaku.

W jednodniowym detoxie sokowym stawiamy na składniki takie jak pełen witamin imbir, zalecana dla prawidłowej perystaltyki jelit kiszona kapusta, dodające energii liście roślin bogatych w chlorofil, a także uzupełniający elektrolity i pracę układu pokarmowego koper.

Jeśli zakręcone, autorskie nazwy naszych wyrobów na pierwszy rzut oka nic Ci nie mówią, zachęcamy do zapoznania się bliżej z ich opisami.

Dla kogo jednodniowa dieta sokowa?

Sięgnięcie po dietę jednodniową polecamy każdemu. Jednak szczególnie na detoxie sokowym skorzystają osoby, które na co dzień zaniedbują zasady zdrowego odżywiania. Często zdarza się, że zapomina się umieścić w jadłospisie odpowiedniej porcji warzyw i owoców. Zamiast tego wybiera się fast food, wysoko przetworzone produkty oraz słodkie napoje. Jeśli doda się do tego używki, np. kawę czy papierosy, to po pewnym czasie w komórkach zaczyna się odkładać pokaźna ilość toksyn. Detox sokowy oferowany przez Juice Drinkers może pomóc pozbyć się tych szkodliwych substancji, jednocześnie odciążając organizm, a także pozytywnie wpływając na samopoczucie.

Jak działa dieta sokowa jednodniowa?

Przede wszystkim szybko daje odczuwalne efekty. Dzięki niskiej wartości kalorycznej detoxu z Juice Drinkers organizm sprawnie przechodzi na żywienie endogenne. Oznacza to, że zaczyna wykorzystywać magazynowane zapasy w postaci tkanki tłuszczowej. Pozbywa się także zatrzymywanej w tkankach nadmiernej ilości wody, która często sprawia, że jesteśmy opuchnięci i ociężali. Ulgę odczuje również układ pokarmowy. Dieta sokowa jednodniowa może pozwolić mu na usunięcie złogów, przywrócenie równowagi perystaltyki jelit oraz regulację metabolizmu.

Odczujesz zauważalną poprawę stanu fizycznego, wysiłek będzie przychodził Ci z większą łatwością, a w dodatku wyreguluje się apetyt, zniknie chęć na objadanie, a to wszystko przełoży się na pozytywny nastrój oraz głęboki, regenerujący sen w nocy.

Zamówiona paczka dotrze do Ciebie w termoizolacyjnej folii wypełnionej chłodzącym żelem. Dzięki temu produkty zachowują pełnie swoich wartości odżywczych i smaku. Plastikowe butelki gwarantują zaś, że nie uszkodzą się podczas transportu.

Zamów detox sokowy jednodniowy w Juice Drinkers

Dostępne u nas diety dają także długofalowe efekty. Oprócz utraty magazynowanej wody i tłuszczu może nastąpić przyśpieszenie metabolizmu. W połączeniu z redukcją apetytu na niezdrowe i zbyt obfite dania, jednodniowy detox sokowy może korzystnie wpłynąć na Twoją wagę nawet po jego zakończeniu.

Odtrute dietą 1-dniową jelita mogą zacząć znowu dobrze trawić, a wraz z wprowadzeniem do jadłospisu większej ilości warzyw i owoców, o wiele łatwiej będzie Ci utrzymać niższą masę ciała.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych propozycji z naszej oferty. Proponujemy też diety na trzy, pięć lub więcej dni. Zamów detox sokowy jednodniowy z Juice Drinkers i pozwól swojemu organizmowi odetchnąć, naładować się energią i zrzucić zbędne kilogramy.