Dieta sokowa trzydniowa

Prezentowany przez Juice Drinkers detox sokowy trzydniowy to odpowiedź na niezdrowy tryb życia, wyniszczające ciało używki i żywność pełną sztucznych barwników, aromatów i polepszaczy. Aby się tego pozbyć z organizmu, proponujemy chwilowe przerzucenie się na dietę składającą się ze zdrowych napojów z warzyw i owoców. Wyciskane metodą „cold press” pozwalają zachować wykorzystywanym roślinom pełnię składników odżywczych, jednocześnie aktywując w Tobie mechanizmy oczyszczające, ułatwiając utratę wagi oraz pomagając zmienić nawyki żywieniowe.

Jak działa detox trzydniowy?

Cały program detoxu polega na zastąpieniu przetworzonej żywności, używek i słodkich napojów dostarczonymi wyrobami. Sokowa dieta 3-dniowa dotrze do Ciebie kurierem albo poprzez naszego dostawcę, jeśli mieszkasz w bliskiej okolicy Poznania. W pierwszym przypadku produkty są specjalnie zabezpieczone za pomocą termoizolacyjnej folii z żelem chłodzącym. Dzięki temu nie ma obaw, że się zepsują lub stracą wartości odżywcze. Napoje wlewamy do plastikowych butelek, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Redukcja toksyn w organizmie za pomocą trzydniowego detoxu sokowego to ostatnio modna, ale także mająca szansę zadziałać korzystnie na nastrój i przemianę materii opcja. Można ją wdrożyć w przypadku stresu, braku ruchu, życia w biegu, jedzenia fast foodów, palenia papierosów, spożywania alkoholu i słodyczy, które często przyjmuje się w nadmiarze. Jeśli zdarza się, że nie masz na nic ochoty, czujesz spadek energii, dokuczają Ci opuchnięte kostki, a stan Twoich włosów i paznokci uległ pogorszeniu, to sokowa dieta 3-dniowa może pomóc Ci odciążyć układ trawienny i przyjąć więcej witamin. Sugerujemy ją także osobom chcącym przyśpieszyć swój metabolizm.

Oczyszczanie organizmu trzydniowym detoxem sokowym wpływa na nastrój i jakość snu, trawienie może wrócić do normy, a Ty przestaniesz czuć impulsywną chęć sięgnięcia po niezdrowe jedzenie i przekąski.

Czym jest trzydniowa dieta sokowa?

W tej kategorii prezentujemy program dietetyczny, który zakłada trzydniowy detox sokowy. Do wyboru są różne warianty pomagające pozbyć się złogów i zrzucić wagę dzięki warzywno-owocowym kompozycjom. Zostały one dobrane w taki sposób, by dostarczać witamin, dodawać energii, redukować zalegające toksyny, ale też, by dać Ci szansę na spróbowanie nowych, ciekawych zestawień smakowych. Wśród diet znajdziesz standardowe mieszanki owocowe, skupiające się na nutach słodyczy, ale także bardziej wymyślne, łączące cytrusy z imbirem, pieprzem, goździkami, szpinakiem czy selerem.

Dlaczego dieta 3-dniowa jest popularna?

Do produkcji naszych wyrobów używamy metody „cold press”. Sprawia ona, że wykorzystane owoce i warzywa zachowują pełnię swoich wartości odżywczych. Jest to szczególnie ważne w przypadku witamin i minerałów, które w innym wypadku mogą wytracać się podczas procesu obróbki termicznej, na przykład w trakcie przygotowywania zwyczajnych posiłków. Nie bez znaczenia pozostaje też forma ich przyjmowania – w wersji płynnej organizm absorbuje je w znacznie większej ilości. Dodatkową zaletą jest konsystencja. W diecie 3-dniowej dostajesz od nas aksamitnie gładkie soki, co sprawia bardzo przyjemne wrażenia podczas picia.

Detox sokowy trzydniowy a utrata wagi

Pozytywnym efektem detoxu organizmu może być także utrata zbędnych kilogramów. Jest to powodowane zarówno za sprawą niskiej kaloryczności spożywanych produktów podczas diety 3-dniowej, jak i długoterminowych zmian procesów zachodzące w ciele.

Zdarza się, że część zbędnej masy stanowi zalegająca woda. Można to zaobserwować, gdy szczególnie często dokuczają Ci opuchnięte kostki i dłonie, ale również twarz. Przyczyną tego stanu rzeczy bywa niezbilansowana dieta, polegająca na spożywaniu dużych ilości soli i zbyt rzadkim nawadnianiu się w ciągu dnia. Detox sokowy trzydniowy pomaga sobie z tym poradzić – tracisz zbędną wodę, co przekłada się na spadek nadprogramowej masy. W trakcie programu dietowego warto spożywać więcej płynów jako dodatek do otrzymanych napojów, aby na bieżąco uzupełniać niedobory.

Utrata zbędnych kilogramów wynika także z tego, że sokowa dieta 3-dniowa pomaga wyrównać apetyt. Po zastosowaniu detoxu znika chęć na obfite, niezdrowe i ciężkie dania, którymi najadamy się aż do przesytu. Nie jesteśmy też aż tak głodni, jak przedtem. Stąd już tylko krok do wprowadzenia w regularnej diecie odpowiedniej ilości warzyw i owoców, pomagających utrzymać prawidłową masę i sprzyjających jej regulowaniu.

Detoxy sokowe od Juice Drinkers

Duży zakres oferowanych detoxów sprawia, że z łatwością można znaleźć warianty dla osób lubiących typowo słodki smak soku, ale także dla otwartych na kompozycje z jarmużem, koprem, imbirem czy kapustą. Przejrzyj także pozostałą część oferty, gdzie znajdziesz diety sokowe jednodniowe, pięciodniowe lub indywidualne. Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu. Biorąc pod uwagę Twoje gusta, polecimy Ci coś, co okaże się przyjemną przygodą kulinarną. Wybierz zestaw trzydniowego sokowego detoxu, który najbardziej Ci odpowiada i zadbaj o sprawność oraz ciało.