Dostawa

Ogólnopolska dostawa kurierem

Soki pakujemy po schłodzeniu do temperatury 5 stopni Celsjusza – zapakowane w specjalistyczną torbę termoizolacyjną, uzupełnioną żelem chłodzącym.

Opakowanie zapewnia utrzymanie ciągu chłodniczego i zachowanie wartości odżywczych soków.

Soki produkujemy w dniu wysyłki. Dostawa następuje kolejnego dnia. Godzina dostawy jest uzależniona od godzin działania kuriera. Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD.

Dzięki odpowiedniemu opakowaniu zamawiając soki kurierem otrzymujesz produkt tak samo świeży i tej samej jakości, jak przy dostawie lokalnej.

Soki zachowują świeżość i właściwości przez 3-4 dni.

Dostarczamy w całej Polsce.

Z uwagi na bezpieczeństwo produktu soki dostarczane usługą kurierską są przelewane do butelek plastikowych. Stosowane butelki są atestowane dla celów spożywczych i pochodzą z recyklingu.

Lokalna dostawa z odbiorem butelek

Zamawiając lokalnie otrzymujesz soki w szklanych butelkach zwrotnych. Odbiór pustych butelek następuje przy kolejnej dostawie. Prosimy o zachowanie butelek do następnej wizyty kierowcy.

Soki dostarczamy wieczorem, między godz. 18.00 a 22.00 w przeddzień pierwszego dnia detoksu. Jeśli zamawiasz soki na 3 dni, najpierw otrzymasz pakiet dwudniowy, a po 2 dniach zestaw na kolejny dzień. Ta sama zasada dotyczy zestawów pięcio- i więcej dniowych oraz zamówienia na 2 jednodniowe zestawy.

W tej chwili lokalna dostawa obowiązuje w Poznaniu i okolicach.

Jeśli Twoja miejscowość jest w zasięgu lokalnej dostawy, po uzupełnieniu formularza zamówienia w opcjach dostawy pojawi się wariant “Dostawa Lokalna”.

Jeśli nie dostarczamy u Ciebie lokalnie, zamówienie dotrze kurierem ogólnopolskim.

 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje w całej Polsce przy kwocie zamówienia min. 300 zł.

 

Czym jest detoks?

Czym jest dieta sokowa?

W dużym skrócie dieta sokowa to rodzaj postu zdrowotnego polegający na przyjmowaniu wyłącznie płynnego rodzaju posiłków stworzonych w oparciu o świeżo wyciskane soki. W przeciwieństwie do wielu postów, detoks sokowy stawia na dostarczenie organizmowi maksimum witamin i minerałów, które w tym przypadku są dla Twojego organizmu niezwykle łatwo przyswajalne. Dzięki zastosowaniu metody COLD PRESS (wyciskanie na zimno) soki zachowuja 100% swoich wartości.

Dieta sokowa oczyszcza organizm, sprzyja odchudzaniu, a dzięki szybkiemu uzupełnieniu poziomu witamin dodaje sił i energii, a także poprawia wygląd cery i włosów. Decydując się na dietę sokową sięgasz po piękno i młodość. Dosłownie.

Jak dieta sokowa działa na mój organizm?
 • W trakcie kuracji oczyszczającej już od pierwszego dnia uruchamiane są naturalne procesy poprawiające pracę organizmu; zmianę czujesz natychmiast
 • Szybko uruchamia się tzw. odżywianie endogenne, tj. takie, w którym w pierwszej kolejności organizm posiłkuje się swoimi własnymi zasobami: tkanką tłuszczową, złogami i innymi produktami, których – uwierz nam – chcesz się pozbyć, a które zalegają w Twoim organizmie, gdy go nie oczyszczasz
 • Najpierw organizm wydala zbędną wodę, dzięki czemu ustępują obrzęki i stabilizuje się ciśnienie krwi; to ciekawe, ale podczas detoksu sokami warto się dodatkowo nawadniać
 • Stopniowo zaczyna zmniejszać się uczucie głodu, które odczuwasz standardowo; reguluje się Twój apetyt!
 • Poprawia się Twój nastrój i sen. Dołączasz do grona ludzi z energią.
 • Zwiększa się tolerancja dla wysiłku, stopy stają się cieplejsze, cofają się przebarwienia troficzne skóry, a ciało zacznie usuwać drobne ogniska zapalne, cysty czy zgrubienia.
 • Wzrasta wydolność systemu immunologicznego czyli podnosisz swoją odporność na zakażenia – ustąpią przewlekłe stany zwyrodnieniowe, zapalne, ustąpi skłonność do przeziębień!
 • Licz się z faktem oczyszczenia śluzówki przewodu pokarmowego, a co za tym idzie pożegnanie z nieżytem żołądka i jelit.
 • Jakkolwiek to nie zabrzmi – Twój pot, mocz i stolec stracą przykrą woń, cofną się zmiany miażdżycowe! Twoje jelita się oczyszczają ze złogów, dzięki czemu odzyskują swoją naturalną sprawność. Dzięki temu skutecznie usuwasz toksyny również po detoksie! 
 • Cofnie się stłuszczenie wątroby, ustąpią złogi w stawach i złogi tłuszczu.
 • Twoja waga zacznie się wyrównywać.
 • Znika chęć na spożywanie dużych i niezdrowych posiłków oraz sięganie po niezdrowe produkty i dojadanie. Twoja czułość na zdrowe wybory się wyostrzy!
Co to jest cold press?

Cold Press to metoda pozyskiwania soków „na zimno”, która pozwala zachować 100% witamin oraz składników bioaktywnych, a także – ważne dla wielu osób z problemami na tym tle – enzymy pozwalające regulować procesy trawienne. Soki przygotowywane innymi metodami, a także soki pasteryzowane bądź o przedłużonej trwałości, tracą cenne witaminy. Najbardziej narażone są witaminy wrażliwe na wysoką temperaturę, jak chociażby witamina C, której nasz organizm w żaden sposób nie wytwarza samodzielnie. W konsekwencji kuracja sokami cold press jest jedyną skuteczną kuracją sokową. W Juice Drinkers do przygotowania soków cold press używamy wyciskarek, które nadają sokom aksamitną konsystencję, dzięki czemu ich przyjmowanie to czysta przyjemność

Czy mogę dzięki temu schudnąć?

Tak, dieta sokowa pozwala schudnąć. To tzw. skutek uboczny oczyszczania, który wynika z szeregu procesów zachodzących Twoim organizmie podczas oczyszczania. Należy wymienić kilka z nich:

 • na początek tracisz ok. 1-3 kilogramów pozbywając się wody i redukując złogi jelitowe
 • następnie przyspiesza Twój metabolizm
 • jednocześnie uruchamia się odżywianie endogenne polegające na korzystaniu z naturalnych zasobów organizmu (jak np. nagromadzony tłuszcz); organizm najpierw pozbywa się zasobów niekorzystnych (to rodzaj samoleczenia)
 • radykalnie spada Twój apetyt na zbyt obfite i niezdrowe posiłki
 • pozbawione toksyn jelita znów znów skutecznie trawią pokarm
 • utrwalają się w Tobie dobre nawyki żywieniowe – kto choć raz robił detoks, wie, o czym mowa

Ostatni punkt jest bardzo ważny, bo sprawia, że działanie detoksu sokowego jest długoterminowe, a Twoja waga będzie spadać jeszcze długo po zakończeniu kuracji. Dlatego im dłuższa dieta, tym efekt jest silniejszy.

Choć pozbawianie się tłuszczu jest bardzo ważne, zachęcamy do holistycznego traktowania detoksu sokowego. Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Dlaczego warto przeprowadzać detoksy sokowe?

Spożywanie soków oraz przeprowadzanie kuracji sokowych to decyzje, które sprzyjają Twojemu zdrowiu. Stosowanie kuracji sokowej jest więc elementem zdrowego stylu życia.Zalecamy zarówno przeprowadzenie pojedynczej diety trzydniowej lub wprowadzenie do planu dietetycznego jednego dnia sokowego w tygodniu. Wszystkie te decyzje wpływają zbawiennie na całą pracę Twojego organizmu.

Czy każdy powinien sięgać po detoks sokowy?

Tak, detoks sokowy polecamy każdemu, a szczególnie osobom narażonym na stres i przemęczenie oraz tym, których nawyki żywieniowe zostały zakłócone. Czy spożywasz 5 porcji warzyw i owoców dziennie? No właśnie.

Dzięki diecie sokowej zadbasz formę, dojdziesz do zdrowia i poprawisz sylwetkę. Po kuracji sokowej zniknie Ci apetyt na „niezdrowe jedzenie” – nawet raz przeprowadzony na długo wyrabia to przyzwyczajenie.

Jak to się ma do „normalnych” posiłków?

Detoks sokowy to kuracja po przeprowadzeniu której wracasz do codziennej diety. Celem jest jednak to, żebyś już nigdy nie sięgała po tzw. śmieciowe jedzenie. W trakcie detoksu uzupełniasz poziom witamin, regulujesz pracę organizmu i uczysz go właściwego postępowania. Jeden sok pochodzi z ok. 1-1,5 kgwarzyw i owoców! Oznacza to w ciągu jednego dnia spożywasz ekwiwalent 6-9 kg warzyw i owoców, w dodatku przyswajając niemal wszystkie zawarte w nich witaminy! Tak, przyswajalność witamin z soków jest olbrzymia! To zatem świetny tymczasowy rodzaj posiłku. Najdłuższe diety trwają ok. 14 dni.

Czy ja powinnam zrobić detoks sokowy?

Odpowiedź jest prosta – każdy powinien dbać o swoje zdrowie! Zgodnie ze współczesną wiedzą przeprowadzanie kuracji oczyszczających jest właściwym i zalecanym elementem zdrowego stylu życia. Diety cold-press zostały stworzone, żeby wzmacniać i oczyszczać. A zatem powinna sięgać po nie każda osoba, która chce pozytywnie, zdrowo i efektywnie wspomagać organizm. Tak naprawdę jednak pełną odpowiedź na to pytanie uzyskasz dopiero, gdy sięgniesz po detoks sokowy. Poczujesz wtedy, jak Twój organizm oczyszcza się z toksyn, a Ty czujesz się lekko i zdrowo.

Co robić po detoksie sokowym?

Fenomenem diety sokowej jest to, że przyzwyczaja organizm się do zdrowych wyborów. Dla wielu osób zmiana ta jest wręcz radykalna – w pozytywnym sensie. Każdy, kto stosuje detoks zyskuje naturalną skłonność do eliminacji złych przyzwyczajeń, które negatywnie wpływają na zdrowie, wygląd i samopoczucie. A zatem nawet nie musisz się zastanawiać, co dalej.

Natomiast ogólna zasada jest taka, że stopniowo wprowadzasz do menu posiłki standardowe. Wszystkie one powinny być lekkostrawne, zawierać mało cukrów i tłuszczów. Twoje ciało Ci podpowie.

Dlaczego to takie skuteczne?

Wszystko dzięki wysokiej przyswajalności witamin i substancji odżywczych. Musisz wiedzieć, że jedząc owoce w zwykłej postaci przyswajasz tylko ok. 20% zawartych w nich witamin; ze świeżymi sokami jest inaczej – tu przyswajalność wynosi 70% do 90%. Mało tego – cały owoc przyswajasz nawet kilka godzin; świeży sok w 15 minut – i to przy niskim indeksie glikemicznym!

Dzięki temu, mimo że pościsz, jednocześnie odżywiasz organizm na najgłębszym poziomie.

Jakieś przeciwwskazania?

Detoksów sokowych nie powinny przeprowadzać kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz osoby przewlekle chore lub uczulone na składniki soków.

Jestem w ciąży i czuję, że tego potrzebuję. Co zrobić?

Jeśli jesteś w ciąży i czujesz, że potrzebujesz dodatkowych witamin, sugerujemy stosowanie soków jako uzupełnienie diety.

Wciąż się zastanawiam…

Post sokowy to czysta przyjemność. Dlatego potraktuj to jako miłe wyzwanie, które ma odmienić lub ugruntować Twoje codzienne nawyki oraz pomóc Ci zadbać o sylwetkę, wygląd i samopoczucie. Wyzwania są super!

Zasady zwrotów

Jakie są zasady zwrotów?

W przypadku produktów produktów mających krótki termin przydatności do spożycia, w tym świeżo wyciskanych soków, zwrot towaru nie jest możliwy. Mówi o tym ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827).

Ale czy to się kiedykolwiek wydarzy? 🙂