O sokach wiemy wszystko.

Soki wyciskamy od 2012 roku. Jesteśmy pierwsza marką w Wielkopolsce specjalizującą się w świeżo wyciskanych sokach. Nasze produkty dostarczamy w całej Polsce – lokalnie lub kurierem.

Na co dzień jesteśmy takimi samymi pasjonatami zdrowego odżywiania, jak nasi klienci. Współpracujemy z dietetykami, coachami dietetycznymi, sportowcami i osobowościami promującymi zdrowy styl życia. Specjalizujemy się w detoksach sokowych, lecz łączymy wiedzę z wielu dziedzin.

Wierzymy, że post sokowy to klucz do zdrowego stylu życia.

Nasze detoksy sokowe opracowujemy z dietetyczką i pasjonatką jedzenia – Natalią Kmieciak i produkujemy na indywidualne zamówienie. Gdy zamawiasz od nas dietę sokową, masz pewność, że nie była ona wcześniej magazynowana. Za wyciskanie zabieramy się dopiero wtedy, gdy zobaczymy Twoje zamówienie.

Wszystkie nasze diety oczyszczające wyciskamy metodą cold-press (w ten sposób zachowujemy witaminy i minerały zawarte w owocach i warzywach), na odpowiednio dobranych urządzeniach, które zapewniają najwyższą jakość produktu, aksamitną konsystencję oraz naturalny smak.

Uważamy, że nasze soki są najsmaczniejsze w Polsce.

Zdrowy styl życia to więcej niż jedzenie.

Obok soków w naszej działalności promujemy również określone wartości. Wierzymy, że zdrowy styl życia to także sposób, w jaki funkcjonujemy oraz wartości, którymi kierujemy się każdego dnia.

Jesteśmy przekonani, że każdy z nas powinien wypracować swój własny zdrowy styl. Dlatego każdy detoks sokowy traktujemy jako okazję, żeby wzajemnie się zainspirować, pozytywnie nastawić i popracować nad zdrowymi nawykami.

Stawiamy na rozwój, chcemy dawać jeszcze więcej dobra!

Cieszymy się, że po tylu latach wciąż jesteśmy tą samą marką, którą byliśmy w 2012 roku, prowadzoną przez osoby “tak po ludzku” zafascynowane zdrowym odżywianiem. I choć na naszym pokładzie znajduje się dziś szereg specjalistów z różnych dziedzin, cały czas jesteśmy blisko każdego klienta. Dobre relacje, wsparcie i rozmowa to coś, co nas inspiruje i napędza do działania.

2012 rok to także początek zbierania doświadczenia. Przez tyle lat dowiedzieliśmy się o sokach praktycznie wszystkiego. Wiemy, jakie połączenia smakowe są najprzyjemniejsze. Nauczyliśmy się, jak pozyskiwać najwyższej jakości produkt. Wiemy również, że najważniejszy zawsze jest człowiek i jego osobiste podejście do życia i odżywiania.

To wszystko to jednak tylko początek. Wraz z rozwojem nieustannie wprowadzamy kolejne diety i rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty. Chcemy kształtować nawyki naszych klientów nie tylko poprzez detoksy, ale również szereg innych produktów, po które warto sięgać każdego dnia.

Podejmujemy współpracę z producentami naturalnych suplementów, olejków CBD, ziół, adaptogenów oraz naturalnych akcesoriów – którymi wzbogacamy nasze detoksy sokowe oraz oferujemy w naszym sklepie z naturalnymi produktami. 

To wszystko chcemy podarować Tobie w trakcie detoksu – wyciskając soki z największą starannością, z najświeższych produktów i z poczuciem dobrze wykonanej misji.

Cieszymy się, że od 2012 roku możemy dzielić się z Wami naszą wizją zdrowego stylu życia.

Dziękujemy, że do nas zaglądasz.